Babka v přízemí

13. června 2011 v 10:25 | Lady Malande |  Zaklínač-hra
Takže, jelikož jsem pokročila v ději a v abecedaher.cz se nepíše o vedlejších úkolech, chtěla jsem nějaké udělat, než půjdu dál, abych měla větší lvl, víc peněz a však víte...tak nějak všeho víc.
Takže jsem šla udělat úkol Přítelkyně ze starých časů. No, to bylo něco. Jelikož jsem už hru jednou hrála a něco si o tom přečetla, tak jsem věděla, že můžete pozvat 3 osoby: Sigfrieda, Carmen a Zoltana. Kdesi na netu se psalo, že každý způsobí něco jiného...
Tak jsem si hru uložila a zkusila jsem všechny tři. Jako první jsem si přizvala Carmen. No, to bylo. Gerlat i Marigold na ni koukali, jako na zázrak, chudák Shani je tam peskovala a nakonec to vypadalo, že se tam strhne něco ještě před koncem mejdanu...kdyby ho Shani neukončila.
Sigfried: No, to bylo o něco lepší, ale zase je to takový fanatik, takže myslím, že se s ním nedalo moc dobře bavit. Pokukoval po Shani a nakonec zakončil mejdan svým sólem. No, podle mě teda Marigold zpívá lépe.
Zoltan: No, to je asi nepohodovější společník. Nikdo se nepohádá, nikdo vám nechce přebrat Shani a atmosféra je zkrátka uvolněná jako na správném večírku.
Ale ještě před tím, než jsem mohla tohle všechno udělat, tak jsem musela vlézt do baráku asi 10x jelikož mě ta baba z přízemí začala vyhazovat.(Píšu to, protože před tímto úkolem mě vždy záhadně pobídla, abych šla dál a chovala se jako doma) Žádný dárky sem jí nedávala, nebudu kvůli tý babizně utrácet a stejně jsem někde četla, že vás vždy vyhodí.
Ale, nevyhodí vás, když vám řekne, že jse šedivý, něco a proháníte sukně a vy jí na to zdvořile odpovíte že je šedivá, otravná(nebo tak něco) jako činže a že se má stydět. Mě po této odpovědi pustila.
Ještě existuje způsob, že jste byli dostatečně pohotoví a neprodali jste knihu, kterou vám dal Talar po jeho přepití, a darovali jste ji Čističi bot. Tenn vám dá prsten, díky kterému vás babka pustí, protože s bude myslet, že jste kněz.
To je asi tak všechno a mějte se :)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist