,,Musíte čekat na bouřku"

8. června 2011 v 16:47 | Lady Malande |  Zaklínač-hra
Ahoj, před pár dny jsem znovu začala hrát Zaklínače. Nyní jsem u druhé kapitoly a hraju s pomocí návodu na abecedaher.cz . Ne, že by se to nedalo zahrát bez toho, ale já jsem pak spokojená, protože vím, že by se mi nemělo stát to, co minule. (Ve třetí kapitole mi záhadně předběhl nějaký úkol nějaký hlavní úkol a nemohla jsem hrát dál. Jenže jsem to zjistila asi až po dvou hodinách hraní po přečtení návodu a pokoušení zjistit příčinu. Dost mě to naštvalo.)
Takže teď mám podle návodu zlikvidovat golema. Píšou tam: musíte čekat na bouřku, dále tam píšou ať zkoušíme po jedné hodině meditovat, zjistit, jestli je bouřka a jestli ne, tak zase meditovat. Opravdu jsem nečekala, že v jinak deštivé bažině budu čekat na bouřku tak dlouho. Meditovala jsem 2 a půl dne Geraltova času a pak se mi z toho sekla hra.
No nevadí. Zkusila jsem tedy jít podle hry a šla jsem nejdřív za druidem, jestli mi s tim nemůže nějak pomoct, když je to druid. Ale chtěl 500 orénů, což je docela velká suma a tak jsem to přecijen zkusila. (samozřejmě sem to předtím uložila, abych případně nepřišla o své peníze)
Co se nestalo! Po rozhovoru s druidem a zaplacení 500 orénů najednou záhadně nastala bouře. Zajímalo by mě, jestli to nastane vždy po zaplacení nebo to byla náhoda. Ale tak jsem to zkusila. Teď jsem si načetla uloženou pozici a zkusila jít zase meditovat, protože jsem nechtěla přijít o tolik peněz. Po dalším promeditovaném dni se mi opět sekla hra.
Nevadí, budu to zkoušet dál, protože pokud tam nepíšou nic o druidovi, tak to musí jít i bez něj. Ale pokud to bez druida nejde, je to špatně napsaný návod.(Ale i tak bych je obdivovala, protože to musí dát strašnou práci)

Takže nic. Jdu to zkoušet. Mějte se, zaklínači...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist