Září 2011

Epilog-Velmistr a Divoký Hon

4. září 2011 v 8:29 | Lady Malande |  Zaklínač-hra
Takže,
po dlouhé době zde zase píšu. A chtěla bych napsat o boji v Epilogu...
Celou hru jsem jela podle návodu z abecedaher.cz , abych ji měla rychleji projetou...
Možná si říkáte:Proč? Přijdeš o všechny zážitky!
Ale já vám odpovím...:Já už hru jednou hrála...A to do 5. Kapitoly, kde jsem veverkám pomáhala v útoku. Jenže pak se pokazil komp a uložené pozice se mi smazaly...

A teď už k tomu boji. V návodu bylo psáno: Zaměřte se na velmistra, nevšímejte si zvěstovačů ohně, jelikož jakmile zemře Velmistr, zemřou i oni. Tak jsem zapla silný styl, ocelový meč a zkoušela sem to do něj sekat...
Upřímě, šlo to hodně ztuha a Ifríti kolem mně na mě dělali velkou paseku...Takže jsem přepla na skupinový a když po chvilce nějaká ta obluda přestala existovat, byl boj o něco lehčí. Abyste si nemysleli, že jsem jen sekala mečem, tak to ne!
Vysílala jsem Igni jen co mi naběhla dostatečná energie(Igni:5.stupeň+Energie-20%), Což mělo za účinek, že jsem za sebou mohla seslat 4 Igni.
Měla jsem vypitou Vlaštovku a mooožná ještě něco. Ale určitě jsem minimálně jednou za boj vyzunkla Raffada Bílého.
Když byl konečně Velmistr dole, objevil se Divoký Hon. Říkala sem si:Když je to tak pověstná obluda, tak to bude ještě těžší než Velmistr, ale nebyla. V návodu psali:Jděte na něj stejně jako na Velmistra. V tom mi trochu unikl smysl, protože by mě v životě nenapadlo vzít si na ducha/příšeru ocelový meč. Takže jsem to přepla na stříbrný meč a nechala jsem silný styl. Boj s Divokým Honem byl teda upřímě mnohem snazší než s Velmistrem.
A...Měla jsem to starodávné brnění překované Kalkstainem.(Geralt v něm vypadá naprosto úchvatně!+to brnění je mnohem lepší než to starý...)
Tak to je pro teď vše...Mějte se!
TOPlist